Останні новини

На вулиці Милославській люди перекрили дорогу через ями

У Києві на вулиці Милославській кияни перекрили дорогу через ями. Вже понад 6 років місцеві жителі вимагають ремонту дороги, адже пересуватися вулицею неможливо. Однак міська влада ігнорує звернення людей. 

Про це повідомляє кореспондент телеканалу Kyiv Live Юлія Бєлогурова.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/pNghLpRpGH4" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Громадський транспорт та приватні автомобілі змушені змінювати маршрут, адже рух по вулиці Милославській повністю перекрито. Містяни очікують, що до них приїде хтось з адміністрації. Якщо ж цього не відбудеться, обіцяють влаштовувати ще більш масові акції:

"Ми сьогодні плануємо дочекатись адміністрацію. Якщо не приїдуть, то втратять тут майже 20 тисяч голосів. Сьогодні ми зробили попередню акцію протесту, якщо нас влада не почує, ми зробимо другу акцію, але дуже масштабну. Вже пішов резонанс по всій Троєщині. І я думаю, що сьогодні мер буде вражений тим, що ми зробимо.", - коментує один з учасників акції.

На місці події була присутня й поліція, проте коментувати ситуацію відмовилась. 

"Вчора перед тим як розпочався дощ, тут намагалися полатати латки. Але їх вже немає, тому що дощ змив. Коли дізналися, що люди збираються на акцію, вночі засипали ями піском", - зазначають місцеві.

Нагадаємо, авіамаршрут "Київ-Маріуполь" знову хочуть повернути на табло столичних аеропортів. Київ розглядає відновлення пасажирського та вантажного перевезення між київським та маріупольським аеропортом.

Вийти в ефір