Останні новини

"Набрався якихось відомостей, кидає їх у світ та сам коментує": Балашов в ефірі Kyiv Live прокоментував відгуки політиків щодо вакцини Sinovac

Представники влади не охоче бажають вакцинуватись препаратом, який закупила Україна для громадян

На даний момент в Україні гостро стоїть питання вакцинування препаратом Sinovac, який закупила держава для щеплення своїх громадян. Окремі політики, в свою чергу, висловлюють обурення та відверто говорять про те, що вакцинуватися "невідомо чим" не будуть, аби зробити щеплення, поїдуть до сусідніх країн Європи.

У прямому ефірі Kyiv Live був Геннадій Балашов - лідер лібертаріанської партії 5.10 та висловив свою думку щодо майбутньої вакцинації в Україні та попереднього відгуку Борислава Берези про щеплення.

"Я б менше прислуховувався до слів Берези. Він просто набрався якихось відомостей, кидає їх у світ та сам же коментує. Береза для мене не є авторитетом. Я хотів би використовувати хорошу вакцину. У даній ситуації я вимушений довіряти владі. Вони приймуть рішення на належному рівні, яку вакцину закупляти", - прокоментував політик.

Напередодні Борислав Береза опублікував допис у Facebook, в якому описав своє ставлення до вакцини, яку закупила Україна для подальшого щеплення громадян.

"Вакцинуватися не будемо ні безкоштовно, ні за гроші. На це є три причини:

  1. Ця вакцина не пройшла третю стадію клінічних випробувань.
  2. Жодна розвинена країна, котра цінує своїх громадян, не закупила даний препарат.
  3. У бразильському інституті Бутантан, який проводив клінічні випробування китайської вакцини, заявили, що препарат ефективний лише на 50%, а його ефективність проти мутацій коронавірусу - невідома", - зазначив Борислав Береза.

На питання ведучої, яким препаратом вакцинуватиметься сам Балашов, він відповів, що вже перехворів та має антитіла, тому наразі для політика це питання не є актуальним. 

Дивіться сюжет Kyiv Live, аби дізнатися більше:

<iframe width="784" height="441" src="https://www.youtube.com/embed/gmfdbH51uyw" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, український політикум не вельми прагне вакцинуватися китайським препаратом Sinovac. Пояснюють представники влади це тим, що ефективність даної вакцини становить близько 50%.

Вийти в ефір
27.01