Останні новини

Набудував зайвого - знось усе: суд зобов’язав демонтувати незаконну багатоповерхівку у Києві

Прокуратура зобов’язала забудовника знести незаконно побудовану багатоповерхівку на Караваєвих дачах у Солом’янському районі Києва. Замість дозволених чотирьох поверхів забудовник встиг побудувати сім.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

За позовом прокуратури окружний адміністративний суд міста Києва зобов’язав забудовника знести незаконну багатоповерхівку по вул. Августина Волошина.

5635634.jpg

Джерело: domvoloshina.com.ua

Земельна ділянка за вказаною адресою належить до земель садибної забудови і має обмеження в поверховості, а саме не більше чотирьох поверхів. Забудовник порушив містобудівне законодавство та встиг побудувати уже 7 поверхів комерційного житлового будинку.

Суд задовольнив позов прокуратури та зобов'язує забудовника знести будівлю за власний рахунок.

Цей будинок є житловим “клубним будинком” у приватному секторі неподалік залізничної станції Караваєві дачі. Як повідомляє “Хмарочос”, квартири у ньому продавали по 21-25 тисяч гривень за квадратний метр.

Нагадаємо, у Гостинному дворі, що знаходиться на Контрактовій площі у Києві, точно не збудують торговий центр та паркінг. Будівля є осередком культурною спадщини і опікуватись нею будуть історики та архітектори.

Вийти в ефір