Останні новини

Нацкорпус зібрав під КМДА мітинг "Мости смерті": чого вимагають

Активісти хочуть звернути увагу на проблему аварійних мостів у столиці.

Під стінами КМДА 16 квітня відбулась акція Національного корпусу під назвою "Мости смерті". Активісти вимагають у влади звернути увагу на аварійний стан транспортних споруд.

Про це повідомила кореспондентка телеканалу  Kyiv Live.

Читайте також: Кільцеву дорогу перекриють на 3 місяці: як об'їхати ділянку

"У Києві 169 мостів, шляхопроводів і естакад, з яких 60 % - це 99 мостів, знаходяться у критичному аварійному стані. Враховуючи те, що потік людей, машин на цих мостах щохвилини вимірюється у тисячах, я вважаю, що це дійсно серйозна проблема для нашого міста", — розповів Данило Брусов, речник київського осередку Нацкорпусу.

Активісти зібрались на такий мітинг вже вдруге, перед цим вони виходили 7 квітня. Представники організації наголошують на тому, що для вирішення проблеми у місті треба відсторонити окремих чиновників, які "заважають працювати іншим".

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/uIhMcJpMR18" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • 31 березня під стінами КМДА зібралися представники Нацкорпусу. Вони були обурені корупцією міських чиновників. Зокрема, у сфері ремонту доріг.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Теги:
Вийти в ефір
08.05