Останні новини

Національна опера покаже виставу Ярослав Мудрий онлайн

Вистава розпочинається 14 січня о 19 годині, але запис трансляції буде доступний протягом доби

Національний театр опери і балету розпочинає покази постановок в онлайн-форматі через локдаун. У четвер, 14-го січня, можна подивитися виставу Ярослав Мудрий під час прямої трансляції.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу опери у Facebook.

Опера Ярослав Мудрий.jpg

Фото - Facebook

На YouTube покажуть відеоверсію опери Ярослав Мудрий Григорія Майбороди у постановці Анатолія Солов’яненка. Саме цей показ був одним з останніх на сцені театру. У головній партії - провідний бас театру Сергій Магера, а за пультом - диригент-постановник вистави Микола Дядюра. 

"Вечірній онлайн-показ занурить нас не тільки у театральні архіви, а й у історичні глибини. Київська Русь, XI сторіччя, часи правління Великого князя Київського Ярослава Мудрого", - сказано у повідомленні.

Початок вистави - о 19-й годині на YouTube-каналі Національного театр опери і балету. Після трансляції перегляд запису буде доступний ще протягом доби.

Нагадаємо, що Національна філармонія України та Театр на Подолі також перейшли в онлайн-режим на період локдауну. У філармонії під час прямих трансляцій покажуть 7 концертів, а в театрі - 2 вистави. Які саме та коли їх дивитися - в матеріалі.

Вийти в ефір
19.01