Останні новини

Надія української греблі: рятувальники зняли з крижини двох чоловіків, які дрейфували по Дніпру

Вони не постраждали

1 березня рятувальники ДСНС допомогли двом чоловікам злізти з крижини, яка пливла Дніпром. Виявилося, товариші прогулювалися річкою, коли лід тріснув.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу ДСНС.

Читайте також: На Київщині розшукують 17-річну дівчину

О 16:10 рятувальники дізналися, що в Дніпровському районі Києва поблизу мосту Патона дрейфують на крижині двоє чоловіків. Вони намагалися допомогти собі якимись жердинами - мабуть, аби пристати до берега. Потерпілих, 27 та 30 років, бійці посадовили у надувний човен. З'ясувалося, що вони просто гуляли по замерзлому Дніпру, коли крижина відкололася.

У ДСНС вкотре нагадали, що при плюсових температурах виходити на лід небезпечно.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FDSNSKyiv%2Fvideos%2F730318121209242%2F&show_text=false&width=560" width="560" height="314" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Відео ДСНС

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
22.04