Останні новини

Надзвичайний стан в Україні через COVID-19: Разумков пояснив, коли його можуть ввести

Така пропозиція повинна спершу надійти від Кабінету міністрів.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков допустив можливість введення надзвичайного стану в Україні через складну ситуацію з COVID-19. За його словами, ця ініциатива повинна спершу надійти від Кабінету міністрів.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на заяву Дмитра Разумкова в ефірі телеканалу "НАШ".

Читайте також: У Києві майже не залишилось вільних ліжок з киснем

"На жаль, так (можливо введення НС - ред.), тому що цю статистику потрібно добре розуміти. У нас трохи на другий план в інформаційному просторі відійшло питання коронавірусу, в результаті сьогодні ми бачимо ті показники, про які говоримо", - зазначив Разумков.

Голова парламенту пояснив, що, згідно із законодавством, надзвичайний стан запроваджують за такою процедурою: спочатку Кабінет міністрів подає пропозицію на введення НС, а потім ропозицію розглядає президент України й після цього підписує указ.

Водночас він наголосив, що поки що відповідної інформації ні від президента України, ні від Кабінету міністрів не надходило. Та додав, що парламент у разі необхідності готовий робити залежні від нього кроки.

Нагадаємо:

  • У Києві посилюють локдаун з 5 квітня аж до роботи наземного та підземного громадського транспорту за спеціальними перепустками, які контролюватиме поліція. Також комісія з ТЕБ пропонує магазинам запровадити спеціальний час для обслуговування лише пенсіонерів.
  • Через різке зростання захворюваності на COVID-19 у Київській області запроваджують додаткові карантинні заходи. Вони діятимуть з 5 по 9 квітня.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
11.04