Останні новини

Віктор Павлик та Катерина Реп’яхова розсекретили стать дитини

Подружжя показало відео, як відкривали "коробку-сюрприз" з інформацією про стать майбутної дитини

Зіркове подружжя Віктор Павлік та Катерина Реп'яхова офіційно розкрили перед шанувальниками стать майбутньої дитини. Вони поділилися відеороликом, у якому відкрили "коробку-сюрприз" з інформацією, яку зробили для них друзі.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Instagram Реп'яхової.

Віктор Павлік.jpg

Фото - Instagram

Читайте також: "Холостяк" Добринін та Квіткова вперше стануть батьками

У відео Катерина розповіла, що у клініці після УЗД отримала разом з чоловіком непрозорий конверт, у якому знаходилася інформаці про стать її дитини. Вона його віддала друзям, щоби ті зробили для них коробку-сюрприз із написом "Хлопчик чи дівчинка?".

Перед відкриттям вона поділилася, що хотіла б сина. Сам же Павлік зізнався, що вони "хочуть хлопчика, тому що продовжувач роду, маленький принц. Але як Бог пошле, так і буде".

Перед довгоочікуваним відкриттям співак тричі перехрестився. З коробки злетіла зв'язка кульок і майбутні батьки дізналися, що виховуватимуть сина.

"Найбільш довгоочікуване відео. Я була настільки шокована, що стояла як укопана, коли побачила колір кульок. А за пів години до відкриття коробки я просто плакала пів години. Без зупинки. І не могла взяти себе в руки. Це точно найбільш хвилюючий момент у моєму житті. У всіх людей якісь емоції, рухи, стрибки на таких відео. А у мене просто був шок)) Я спеціально не обрізала кінцівку відео, ми ще пів години стояли, розмовляли і усвідомлювали)) Я хотіла в цей день бути тільки з чоловіком удвох. Для мене це було дуже важливо. А наступного дня цю ж коробку ми відкрили для рідних", - написала дружина Павліка.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
25.02