Останні новини

Найгірша сцена сексу в українській літературі: хто отримав премію Золотий хрін 2020

Церемонія вручення премії відбулася вже вчетверте

В Україні відбулося вже четверте нагородження премією Золотий хрін, яке цього пройшло в онлайн-форматі. Її вручають за найгірший опис сексуальної сцени в художніх текстах сучасної української літератури.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на пресслужбу премії у Facebook.

Золотий хрін.jpg

Фото - Facebook

Читайте також: 6 книжок українською, які варто почитати.

Журі у складі Юрія Володарського, Тетяни Трофименко, Тетяни Микитенко та Андрія Дрозда обрало переможця під час прямої трансляції. Премію Золотий хрін 2020 отримала сцена з роману письменника Андрія Любки МУР.

У сцені йдеться про те, як головний герой займається сексом з дівчиною Міленою, що просуває на виборах мера місцевого контрабандиста. Він детально розповідає про весь статевий акт, а також називає його "помстою всій українській політиці".

Примітно, що приз глядацьких симпатій також отримав роман МУР.

Нагадаємо:

  • Всеукраїнський рейтинг Книжка року 2020 оголосив шорт-листи в 7 номінаціях. Переможців оголосять та нагородять на початку лютого.
  • Популярний гурт Go_A, який представить Україну на конкурсі Євробачення-2021, випустив новий кліп на пісню Шум. Самі вони назвали трек "маніфестом у формі музичного бачення наших предків про світобудову".

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.03