Останні новини

"Напевно, це найгірший спалах": у Києві готуються приймати COVID-хворих у пологових та тубдиспансері

Деякі комунальні медзаклади, що приймають хворих на коронавірус киян, вже заповнені.

У Києві готуються приймати хворих у пологових будинках, дитячих лікарнях та протитуберкульозному диспансері. Столичні лікарні, які перепрофілювали для хворих на коронавірус, переповнені. Деякі медзаклади приймають пацієнтів понад передбачену кількість місць. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу МОЗ та канал мера Києва Віталія Кличка.

"Напевно, це найгірший спалах, який можемо спостерігати у більшості регіонів від початку пандемії. Лікарні переповнені, лікарі та медсестри занадто виснажені, кількість нових інфікувань та смертей б'є рекорди", — повідомили у МОЗ.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/bYHXfO1030k" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

"Деякі комунальні медзаклади, що приймають хворих на коронавірус киян, вже заповнені. Деякі навіть більше, ніж на 100 %. Наприклад, міська лікарня № 3, де я побував учора ввечері. Там лікарі кажуть, що працюють вже на 110 % від потужності. Тобто додали ще ліжка до підготовлених раніше, щоб приймати пацієнтів, яких привозить швидка", — уточнив Кличко.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Теги:
Вийти в ефір
22.04