Останні новини

Наприкінці грудня можуть ввести повний локдаун, - Шмигаль

Остаточне рішення поки не було прийняте

В кінці грудня можуть ввести повний локдаун в разі, якщо карантин вихідного дня не допоможе знизити навантаження на лікарні. Кабмін вже розробляє сценарій локдауну.

Про це на засіданні Кабміну повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Ефективність і результат можемо оцінити спочатку грудня. Фіксуємо зниження мобільності населення. Зараз найнижча мобільність з часу повного карантину. Результатом має бути плато за кількістю хворих. У нас, фактично, два тижні спостерігається стабілізація кількості хворих у лікарнях на рівні 27-28 тисяч. Ми не переходимо позначку в 30 тисяч. Ми розуміємо, що кінець грудня і початок січня-період Новорічних свят. Це-зустрічі, ярмарки, тісні контакти між людьми. І все це може дати значний поштовх до сплеску хвороби, якого медична система може не витримати. Уряд не приховує і говорить відкрито, що ми розробляємо план реагування на випадок погіршення ситуації", - заявив Шмигаль.

Крім того, прем’єр-міністр повідомив, що певне поліпшення ситуації вже є сьогодні. Остаточне рішення поки не було прийняте.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу діагностували коронавірус у 13 882 осіб. За цей час одужали 8420 пацієнтів, а не впоралися із хворобою - 229 українців.

Теги:
Вийти в ефір
25.02