Останні новини

Напруження на Донбасі зростає: місія ОБСЄ зафіксувала понад тисячу обстрілів

Спостерігачі зазначають, що в зоні конфлікту триває обмеження свободи пересувань спостерігачів

Протягом 3 квітня Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала суттєве зростання кількості порушень режиму припинення вогню на Донбасі. Спостерігачі повідомляють про 1021 обстріл, зафіксований протягом доби, в тому числі майже 500 вибухів.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на звіт СММ ОБСЄ від 3 квітня.

Читайте також: Ігри Путіна чи наближення війни? Чому Росія збирає війська біля кордонів України

У Донецькій області, як зазначається, місія зафіксувала 594 порушення режиму припинення вогню, в тому числі 453 вибухи. У попередньому звітному періоді (2 квітня) в регіоні відзначено 225 таких випадків. У Луганській області зафіксували 427 порушень, включаючи 58 вибухів. Протягом попереднього періоду спостереження тут відзначений 31 випадок обстрілів і вибухів.

В організації зазначили, що в ході моніторингу співробітники ОБСЄ відвідали два пункти перетину кордону, непідконтрольних українському уряду, і вивчили обстановку на територіях поблизу кордону з РФ в Донецькій області. При цьому спостерігачі звернули увагу, що триває обмеження свободи пересувань СММ в зоні конфлікту.

Нагадаємо:

  • Росія розширила постачання на тимчасово окупований Донбас зброї, техніки, боєприпасів та інших ресурсів, необхідних для ведення війни проти України.
  • За добу, 3 квітня, з боку збройних формувань Росії було зафіксовано 10 порушень режиму припинення вогню. Недалеко від селища Шуми Донецької області загинув військовослужбовець Об'єднаних сил, підірвавшись на мінно-вибуховому пристрої.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є! 

Теги:
Вийти в ефір
15.04