Останні новини

Сумська та Борисюк розповіли, як "переживають" карантин

Зіркове подружжя стало гостями у ток-шоу Люди великого міста на Kyiv Live

Українська актриса та телеведуча Ольга Сумська разом з чоловіком Віталієм Борисюком поділилися тим, як вони пережили локдаун та продовжують переживати карантин. За їхніми словами, 2020-ий рік був насиченим різними подіями.

Про це вони розповіли в ефірі шоу Люди великого міста на телеканалі Kyiv Live.

Сумська.jpg

Фото - Facebook

Зіркові гості розповіли, що від карантину страждають не тільки самі артисти, а й люди, які з ними співпрацюють. За словами Сумської, вона вже загартована, адже у 90-х пережила інший локдаун, проте час від часу доводиться "проганяти" від себе депресію. Але своїй мамі, яка пройшла через Другу світову війну, не дозволяє виходити з дому.

Проте акторка зізналася, що протягом року були і приємні події. Зокрема, вона знову стала бабусею і їй навіть вдалося обійняти онука.

Крім цього, Сумська та Борисюк розповіли, що після того, як влада дозволила проводити концерти та вистави із заповненістю залів на 50%, їм вдалося зібрати декілька аншлагів.

"Гастрольна діяльність постраждала найбільше. Всі актори, хто працює в незалежному форматі. Тільки нам дозволили проводити заходи, ми вже поїхали перші і фактично аншлаг людей зібрали", - зізналася Ольга Сумська.

Віталій Борисюк додав, що в серпні вони грали першу виставу на даху ТЦ, де був басейн. 

"Головне, щоб була дистанція між людьми. Всього зібралося 400 людей. Вони пили коктейлі і дивилися виставу. Це було супер", - резюмував він.


Борисюк також розповів, що у 90-х, коли він грав у Національному театри, йому доводилося заробляти гроші різними способами.

"Працюючи в театрі, я їздив як таксист і "грачував". Моя зарплатня була 98 карбованців. Але з другом також ми ставали на Майдані незалежності і удвох з гітарою заробляли по 600-700 карбованців", - поділився актор.

Більше про карантин, творчу діяльність та спогади з минулого Ольги Сумської та Віталія Борисюка дивіться в повній версії випуску ток-шоу Люди великого міста.

Нагадаємо, що режисер Роман Балаян в ефірі шоу Люди великого міста з ведучою Юлією Литвиненко на каналі Kyiv Live заявив, що стрічка Польоти уві сні та наяву залишається актуальною і сьогодні, адже молоді люди досі знаходять відображення себе на екрані.

Вийти в ефір
17.04