Останні новини

"Нас готували за 5 днів": перший вакцинований від COVID-19 українець ексклюзивно розповів про самопочуття

Чоловік працює реаніматологом у Черкаській обласній лікарні, профільній з коронавірусу

24 лютого Євгену Горенко першому в Україні зробили щеплення від коронавірусу. За кілька годин після введення препарату CoviShield почувається чоловік добре. Після "історичного моменту" лікар повернувся у традиційний режим роботи.

Про це Горенко ексклюзивно розповів телеканалу Odesa Live, передає Kyiv Live.

Читайте також: Українські заробітчани зможуть їздити у Польщу без обов'язкового карантину, якщо вакцинуються

"Вакцинуватися чи не вакцинуватися - це вибір суто кожної людини. З урахуванням того, що краще попередити, аніж лікувати, якщо є така змога, то чому б і ні? Нас попередили, що буде повторне проведення ін'єкцій, але на даний момент я не знаю чіткого алгоритму та коли буде проводитися повторна вакцинація", - сказав Горенко.

За його словами, усіх вакцинованих проінформували про можливі побічні ефекти, а ось про можливі генно-модифіковані компоненти лікар почув уперше.

"Ми дізналися про те, що буде вакцинація десь п'ять днів тому, до цього нас готували. Інші десять лікарів, які зробили щеплення, почуваються задовільно та ніяких погіршень в їхньому стані не зафіксовано", - поділився реаніматолог.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/OX53-Uqo21I" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • У Броварах вже розпочали вакцинацію від коронавірусу. Першою щеплення отримала в.о завідувача інфекційного відділення для дорослих Броварський багатопрофільної клінічної лікарні Тетяна Шульженко 24 лютого. Одразу після процедури лікарка повернулась до роботи у гарному настрої.
  • У Київ прибула перша партія вакцини від коронавірусу Oxford/AstraZeneca (CoviShield). Це - 42600 доз. У столиці нині є 15 мобільних бригад, які робитимуть щеплення.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04