Останні новини

Насамперед вона - жінка: на українському тижні моди представили хустки з Батьківщиною-матір'ю

Українська мисткиня ZINAIDA презентувала на тижні моди фірмові хустки із орнаментом "Батьківщини-матері". Поки їх вісім і вони - аксесуарні реплікації робіт художниці. На них символ Києва то в ошатному традиційному вбранні, то у войовничій касці.

Про це повідомляє "Укрінформ".

Фото "Укрінформ"

Хустки були презентовані на українскьму тижні моди у Мистецькому арсеналі. Мисткиня зазначила, що чим би не був монумент для киян, перш за все "Батьківщина-мати" - це матуся.

"На показі її образ представлено у 8-ми різних за настроєм і колористикою варіантах: чи то замислену в молитві, чи то грайливу з квітами в руках, чи то войовничу – в касці", - зазначила авторка проекту.

Художниця зазначає, що символ хустки є особливо важливим: ним жінка може сказати і про своє походження, і про свій статус. Навіть зараз це модний, "вічний" елемент гардеробу, що свідчить про його неперхідність.

Шовкові хустини з колекції "Матуся" - випринтувані живописні картин художниці. Орнаменти до них були написані в різні періоди життя авторки в різних місцях України: в горах, в Києві, в Трипіллі, що й надихали ZINAIDA на відповідну тематику.

Нагадаємо, 1 вересня на головному подіумі Ukrainian Fashion Week креативна директорка бренду Roussin Софія Русинович представила колекцію одягу, де використала поліетилен. Ідея колекції − розкрити вплив людей на планету Земля.

Вийти в ефір