Останні новини

Наш пацан: Микита Добринін вперше показав свого сина

Чоловік Дар'ї Квіткової розповів про стан дитини

Український теле- і радіоведучий, екс-Холостяк Микита Добринін показав підписникам свого сина та розповів про його самопочуття. Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Instagram зірки.

"Пройшли всі перевірки, малюк почуває себе супер. Дякую за вашу підтримку, ваше розуміння. Нас нарешті відпускають додому", - прокоментував Добринін, опублікувавши Stories, де була зображена його ще ненароджена дитина під час УЗД.

Читайте також: Kyiv Live показав, на чому їздить Винник та його секретну квартиру в Києві

изображение_2021-03-23_095633.png

Крім того, Добринін опублікував у своєму акаунті зворушливе фото зі своєю дружиною. На знімку подружжя виглядає щасливо та закохано. Здається, вагітність тільки зміцнила їх шлюб. Або, можливо, пара просто не хоче ділитися тяжкими періодами свого сімейного життя?

Адже раніше Даша Квіткова визнавалася в тому, що через свій бурхливий характер може влаштовувати скандал або ігнорувати чоловіка. У свою чергу, Микита Добринін може бути впертим або різким, навіть не помічаючи цього.

a6989678-181c-4654-ba5b-e6d028a3f9b3.jfif

"У нас також є проблеми, сварки, також є злети і падіння. Я влаштовую іноді Микиті маленькі скандали. До биття посуду не доходить, але я можу надовго перестати розмовляти... Просто ми всі сварки залишаємо при собі",- зазначила під одним із своїх постів дівчина.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04