Останні новини

Науковці назвали продукти, які забезпечать здорове серце

Ця дієта допоможе поліпшити якість життя

Нещодавно дослідники Бостонського університету провели дослідження згідно з яким вживання ягід, зеленого листя, овочей та великої кількості рослинної їжі можуть сповільнити появу проблем із серцем. Така дієта посилює серцеву діяльність та покращує когнітивне здоров'я людини.

Про це повідомляє Kyiv Live посилаючись на British Journal of Nutrition.

Читайте також: Топ-5 дієвих способів, які допоможуть швидко позбавитися від ліні

Нове дослідження демонструє наскільки сильно можна поліпшити роботу серця, а на довгостроковій перспективі навіть знизити ризик деменції та покращити когнітивні функції.

Дієта передбачає прийом рослинної їжі та відмову від продуктів тваринного походження та тих, що мають у своєму складі насичені жири.

Варто зазначити, що вчені також виділяють деякі з попередніх досліджень, які демонструють взаємозв'язок рослинної дієти та зниження ризику погіршення когнітивних функцій та деменції.

Ванесса Ксантакіс, доктор філософії і доцент кафедри медицини та біостатистики в медичній школі Бостонського університету наголошує: "Наші висновки підкреслюють важливість підтримання такої дієти як для розума, так і для серцево-судинної системи".

Тож доктор наголошує, що людству слід докласти максимум зусиль, щоб перейти на правильне харчування та внести до раціону продукти рослинного походження, аби знизити ризик захворювань та покращити якість життя.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
15.04