Останні новини

Навального обрали сільським головою під Києвом: подробиці

У селі Нове Залісся живе також двоюрідний брат політика

Павла Навального, родича російського опозиціонера, обрали старостою села Нове Залісся, що у Київській області. Крім Павла, у селі проживає ще декілька родичів політика.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на сюжет BBC.

Читайте також: Світовий та український політикум прокоментував ув'язнення Олексія Навального

"Так, я далекий родич Олексія Навального, наші діди були братами, якось так", – згадував Павло.

павло навальний.PNG

Фото: BBC

Відомо, що у Новому Заліссі загалом живе півтори тисячі людей, 11 з них - носять прізвище Навальний. Тут також живе двоюрідний брат політика Олександр Навальний, працює водієм-далекобійником, а його дружина Наталя працює в школі.

"У нас зараз всі говорять про Навального, часто згадують земляка, пишаються. Така ситуація, війна з Росією, тому всі підтримують Олексія, який протистоїть Путіну", – додав Павло.

могила.PNG

Могила рідного дядька Олексія Навального. Фото: BBC

Зазначаться, що Навальний визнавав, своє українське коріння і часто бував у нашій країні.

"Чорнобиль – це історія моєї родини, у мене вся рідня по батьківській лінії з Чорнобиля. Я проводив там у селі Залісся кожне літо в бабусі. Вже після аварії я там був мільйон разів, на травневі свята їздив на могили родичів", – казав він.

навальний 1.PNG

Фото: BBC

<iframe width="560" height="316" src="https://www.youtube.com/embed/gkv6KeMKtcs" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
01.03