Останні новини

Навчай турботі про чотирилапих змалечку: де у Києві з'явився другий Япомогабокс 2.0 та що змінилося у функціоналі

У оновленому Япомогабоксі 2.0 з'явився дисплей, на якому показуватимуть мультфільми для дітей

У Києві встановили вже другий Япомогабокс 2.0, котрий приймає пластикові пляшки і видає корм для вуличних тварин. Автомат доповнили дисплеєм, на якому показуватимуть дитячі мультфільми, та платіжним терміналом, аби у всіх охочих була змога зробити благодійний внесок.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на Instagram-акаунт одного із ініціаторів проєкту Руфата Раімова.

Читайте також: У Києві зламався Япомогабокс - як проєкту допомогли кияни

Новий автомат знаходиться за адресою вулиця Протасів Яр, 15 на території однієї із автомобільних заправок. Бокс, як і попередній, приймає скручені пластикові пляшки (до 2 літрів) та видає за це порцію корму для тварин.

Що змінилося? 

На відміну від першого Япомогабокс 2.0, котрий видавав корм відразу, цей зберігатиме їжу за склом до того часу, поки кількість харчів не сягне спеціальної позначки. Далі його заберуть волонтери та відвезуть безпритульним тваринам. Зробили таке нововведення, аби їжа використовувалася лише за призначенням.

Окрім того, аби додати інтерактиву та зацікавити дітей, на другому боксі додали супровід та дисплей із мультфільмами для малечі. 

Також можна зробити благодійний внесок (один внесок - 20 гривень). У Япомогабокс 2.0 інтегрували платіжний термінал.

Руфат Раімов.jpg

Фото: Instagram rufat.yapomoga

Нагадаємо: 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.03