Останні новини

Навіть гривні не стягнув: Зеленський виграв суд у мера Черкас

Бондаренко просив суд стягнути із Зеленського 1 гривню за моральну шкоду

Апеляційний суд підтвердив відмову у задоволенні позову мера Черкас Анатолія Бондаренка до Президента України Володимира Зеленського. Позов був про захист честі і гідності та стягнення компенсації моральної шкоди у повному обсязі. 

Про це повідомляє пресслужба Київського апеляційного суду. 

25 листопада 2020 року Київський апеляційний суд у відкритому судовому засіданні розглянув цивільну справу за апеляційною скаргою, поданою в інтересах Бондаренка на рішення Печерського райсуду від 1 жовтня 2020 року.

Цим рішенням суд відмовив у задоволенні позову Бондаренка до Зеленського про захист честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації та стягнення компенсації моральної шкоди у повному обсязі.

У чому суть справи?

Під час пресконференції 20 травня, присвяченій річниці президентства, Зеленський назвав популізмом дії мера Черкас, який хотів пом’якшити карантин у місті всупереч постанові уряду. Він додав: "Я за один стіл з такими бандитами не сяду".

Відтак 27 травня міський голова Черкас Анатолій Бондаренко звернувся до Печерського райсуду Києва з позовом про захист честі та гідності проти президента України Володимира Зеленського.

Бондаренко просив суд стягнути із Зеленського 1 гривню на свою користь за моральну шкоду за приниження честі, гідності та ділової репутації.

Нагадаємо, 23 листопада Президент України Володимир Зеленський вилікувався від коронавірусу. Він отримав негативний тест та вийшов на роботу.Вийти в ефір
22.01