Останні новини

Навіть у дитячий TikTok — зась: акаунти малолітніх "блогерів-коханців" заблокували

Це зробила соцмережа LIKEE

Соцмережа LIKEE, яка за можливостями схожа на TikTok, заблокувала акаунти Міли Маханець та Паші Пая. В LIKEE обурилися контентом 8-річної та 13-річного блогерів, де вони відверто проявляють свої "недитячі" почуття.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пост уповноваженого з прав дитини Миколи Кулеби.

Мілана 2.jpg

Мілана Маханець та Паша Пай. Фото: Instagram хлопця

Читайте також: Анджеліна Джолі та її діти свідчитимуть про домашнє насильство від Бреда Пітта, - ЗМІ

Після резонансу, якого набули стосунки малих дітей та їхня презентація у мережі, LIKEE заблокувала профілі юних блогерів. До Кулеби надійшло повідомлення від офіційного представника платформи, що там обурені таким контентом.

Сам омбудсмен зазначив, що усі соцмережі, де контент поширюють та споживають діти, мають свідоміше до цього ставитися. Адже діти дуже чутливі і сильно піддаються впливу шкідливого змісту.

У коментарях активно обговорювали таке рішення і навіть зазначили, що діти створили нові акаунти, де постять такі самі фото. 

коментарі блогерикоментарі блогери 1

LIKEE — соцмережа, яку називають TikTok для дітей. Вона дозволяє так само створювати музичні відео, редагувати їх, доповнювати тощо.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
16.05