Останні новини

Навколо футболу: у Чернігові "ультрас" прокатали директора стадіону в сміттєвому баку та розбили йому голову. Відео

Чоловіка побили чернігівські "ультрас"

У Чернігові в.о.  директора стадіона ім. Гагаріна схопили декілька десятків молодиків та жбурнули у сміттєвий бак. "Ультрас" місцевої футбольної команди "Десна" побили чоловіка, бо вважають, що через його призначення клубу заборонять проводити матчі на стадіоні.

Про це повідомляє "Суспільне. Чернігів".

24 листопада близько 30 молодиків о 10 ранку прийшли в офіс в.о. директора чернігівського стадіону Олександра Овчаренка, вивели його на вулицю, посадили в сміттєвий бак та побили.

Юнаків у формі ФК "Десна" організовано підвезли та відвезли. Пізніше представник "ультрас" "Десни" Богдан Дементов розмістив у соцмережах повідомлення про те, що з приходом нового керівника, "Десні" можуть заборонити проводити на стадіоні домашні матчі. Сам Олександр Овчаренко ці звинувачення відкинув.

Поліція Чернігова встановила причетних до інциденту та розслідує обставини.  Провадження відкрите за частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганські дії, вчинені групою осіб). Максимальна санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до чотирьох років.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/a1dDa-3FSCk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, у Міністерстві юстиції планують запровадити новий вид покарання. Пробаційний нагляд має на меті соціалізацію злочинця, контролює його роботу, лікування або інші сфери життя, при цьому людина залишається на волі. 

Вийти в ефір
22.01