Останні новини

Навіщо дарував квіти: "юрист на мільйон" прокоментував на Kyiv Live свою зустріч із "холостячкою" Мішиною

Євген Ковтуненко взяв участь у програмі Місто прокидається на каналі Kyiv Live, де розповів деякі таємниці популярного телевізійного шоу Холостячка

Учасник шоу Холостячка, "юрист на мільйон", холостяк Євгеній Ковтуненко ексклюзивно у ефірі шоу Місто прокидається на Kyiv Live зізнався, чому зустрічався з головною героїнею шоу, акторкою Ксенією Мішиною після завершення проекту. 

Про це розповідає Kyiv Live.

За його словами, це була їхня перша зустріч після проекту. Вони залишилися у гарних дружніх стосунках і з Ксенією, і з переможцем шоу - Олександром Еллертом. Коли він дізнався, що Ксенія буде на шоу Танці з зірками, запитав у Еллерта дозволу зустрітися з Ксенією і подарував їй квіти. 

Саме цей момент зафіксували очевидці і поширили у соціальних мережах. Відповідно, через це виникло чимало пліток про можливі стосунки Ковтуненка із Мішиною. Як саме їх прокоментував сам учасник несподіваного "скандалу" - дивіться на Kyiv Live:

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/ZEZ0N6WRArM" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, у мережі "злили" фото, де головна героїня "Холостячки" Ксенія Мішина в обіймах 36-річного юриста Євгена Ковтуненка.

Вийти в ефір
27.01