Останні новини

Найголовніша спортивна подія року: де і коли дивитися Чемпіонат Європи з гімнастики у Києві

Чемпіонат пройде без глядачів

36-й Чемпіонат Європи з художньої гімнастики стартував у Києві. Кваліфікація індивідуальних виступів юніорок у вправах з м’ячем і скакалкою відбулась у Палаці спорту.

Чемпіонат Європи з художньої гімнастики – це наймасштабніший спортивний турнір в європейському спорті з моменту початку пандемії. Гімнастки з 27 країн візьмуть участь у змаганнях. З урахуванням всіх необхідних карантинних норм,  Чемпіонат відбуватиметься з 26 по 29 листопада. Транслювати виступи збірних буде cервіс цифрового телебачення і кіно OLL.TV. Змагання триватимуть без глядачів.

Останнього разу київський Палац Спорту приймав континентальну першість з художньої гімнастики 16 років тому. За словами організатора чемпіонату Ольги Данко, європейська делегація високо оцінила рівень організації турніру та стан арени. Серед організаторів чемпіонату - Українська Федерація Гімнастики, Європейський союз гімнастики, Міністерство культури, молоді та спорту України та Київська міська державна адміністрація.

0:Найголовніша спортивна подія року: де і коли дивитися Чемпіонат Європи з гімнастики у Києві

Розклад змагань з офіційного сайту Федерації гімнастики України

Нагадаємо, не так давно на “Алеї зірок” біля ТРЦ “Гулівер” з'явились нові зірки, присвячені українським спортсменам. Одну з них отримала художня гімнастка Ганна Різатдінова.

Вийти в ефір
16.01