Останні новини

Найкращі українські фільми: оголошено переможців національної премії критиків "Кіноколо"

В четверг, 22 жовтня, було названо переможців третьої національної премії критиків "Кіноколо". Їх визначили українські кіножурналісти, критики та знавці в сфері, яких цього разу було 44 особи.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Держкіно.

Атлантида - фаворит критиков - статьи кино - Kino-teatr.ua

Фото - Facebook

Найкращим повнометражним ігровим фільмом цього року кінокритики назвали драму "Атлантида". Її режисеру Валентину Васяновичу також було присуджено звання "найкращого режисера". Примітно, що стрічка висунута від України на премії "Оскар" в номінації "Найкращий міжнародний фільм".

Наталка Ворожбит та Ірина Цілик, цьогорічні дебютантки в повному метрі, також здобули премії. Ворожбит перемогла в номінації "Відкриття року" за стрчку "Погані дороги", а фільм Цілик "Земля блакитна, ніби апельсин" - в номінації "Найкращий документальний фільм".

Найкращим українським анимаційним фільмом було визнано "Віктора_Робота" Анатолія Лавренішина. Найкращим короткометражний ігровим фільмом назвали "Нетерпимість" режисера Станіслава Битнюцького. 

В акторських номінаціях перемогу присудили Юрію Кулінічу та Оксані Черкашиній. Обоє вони зіграли головні ролі в фільмі "Погані дороги". 

Нагадаємо, шо в 2018-му та 2019-му році найкращими фільмами за версією "Кіноколи" стали "Донбас" Сергія Лозниці та "Додому" Нарімана Алієва.

Раніше ми розповідали 10 цікавих фактів про фільм-антиутопію "Номери". Його режисерами стали Олег Сенцов та Ахтем Сеітаблаєв.

Вийти в ефір
02.12