Останні новини

Найсексуальніший чоловік української культури: названо переможця премії "Золотий ліфон"

5 жовтня було названо переможця премії "Золотий ліфон". Цього року найсексуальнішим чоловіком української культури обрали письменника, громадського активіста та музиканта Сергія Жадана.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці премії.

Сергій Жадан став переможцем премії "Золотий ліфон - 2020". Фото - Facebook

Голосування за чоловічого секс-символа української культури - музики, театру, літератури, кіно та інших видів мистецтва - проходили на Facebook-сторінці "Золотого ліфону". Минулого року переможця обирали відвідувачки "Книжкового Арсеналу" в Києві, "Форуму видавців" у Львові та музичного "Бандерштату" у Луцьку. Тоді їм також було визнано Жадана.

В десятці найсексуальніших чоловіків зі світу культури в Україні також опинились Іван Семесюк, Ахтем Сеітаблаєв, Іван Леньо, Юрій Андрухович, Олександр Положинський, Тарас Цимбалюк, Лесь Подерв'янський, Валерій Харчишин та Павло Коробчук.

"Коли ми говоримо ідеальний чоловік, в нашій уяві постає він - Сергій Жадан. 

Бо саме в ньому поєднується безліч людських рис, які можна віднести до категорії ідеальних. Це і надзвичайний письменницький талант, і доброта, почуття гумору і світлий розум. це неабияка працездатність, Це величезна любов до людей, вміння об'єднувати та поєднувати - не лише на папері - все найпрекрасніше, що є в нашому житті", - підкреслили організатори премії.

Раніше ми розповідали, що українська стрічка "Земля блакитна, ніби апельсин" позмагається на найбільшому фестивалі документального кіно у світі IDFA.

Вийти в ефір