Останні новини

"Назвала його коханку курвою": цивільна дружина Сєнцова розповіла, який він "батько"

Режисер покинув Юлію під час вагітності заради їншої

Відомий український кінорежисер Олег Сєнцов потрапив у скандальну історію зі своєю колишньою. Так Юлія Бабіч розповіла, що чоловік залишив її вагітною, відправившись до Одеси пити вино з коханкою. Проте письменник не вважає себе винним, висловлюючи іншу думку.

Про це повідомляє Kyiv Live, посилаючись на Facebook.

Читайте також: Мендель розповіла про реакцію Зеленського на плітки про її вагітність

"Я не полюбляю говорити про моє особисте життя, тому що це моє особисте життя, але деякі факти потребують роз'яснень, щоб не відбувалось непорозумінь. В минулому році в мене народилась донька Емма. З її мамою в мене були невдалі і тому нетривалі стосунки. Звістка про появу майбутньої дитини з'явилась, коли вони вже закінчились. Але діти ні в чому не винні, їх треба любити завжди, навіть якщо батьки не живуть разом", - написав Сєнцов.

0:

Оскільки Олег заблокував свою колишню цивільну дружину у соцмережі, дівчині довелось дивитись світлину через сторінки друзів. Дізнавшись, що батько її дитини виніс на публіку моменти особистого життя, Юлія вирішила надати свою версію події.

"Я не знаю, чи є в Емми тато. Він досі називає стосунки, від яких народилась дитина, помилкою. Його не було всю вагітність. Він відмовився допомогти фінансово з обліком вагітності. Він з'явився перед пологами, на які не встиг, бо в нього були "важливі зустрічі". Побув хвилин 10", - прокоментувала Бабіч.

Дівчина каже, що у перший для доньки Емми Новий рік, тато втік до Одеси відпочивати разом з коханкою. Після цього він не виходив на зв'язок декілька тижнів. Попри це Юлія сподівається, що батько Емми повернеться у їх життя. От тільки Олег такої ініціативи не проявляє.

"Емма - його донька. Я хочу, щоб він був в її житті. Та поки що не бачу взаємного бажання. За всі 3,5 місяці життя Емми він бачив доньку кілька разів. Останній раз 3 березня. Коли я написала, що його доньці погано, він заблокував мене у Фейсбуці, можливо, щоб я не засмучувалась, коли читаю його такі правильні пости про те, що немає нічого важливішого за здоров'я дитини... Але чомусь не своєї дитини", - пише Юлія.

Також жінка зізналася, що назвала його коханку курвою, адже та позбавила їх родину сімейного щастя. І тепер мати-одиначка вимушена самотужки виховувати дитину.

Нагадаємо: 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04