Останні новини

Названа ймовірна причина пожежі на Запорізькій ТЕС

Нині у містах вже відновили електропостачання

Увечері, 3 лютого, на теплоелектростанції у місті Енергодар спалахнула пожежа. Внаслідок цього кілька міст залишилися знеструмленими. За словами заступника міністра енергетики Юрія Бойко, відключення повітряної лінії та блока автотрансформаторів сталося внаслідок короткого замикання в мережі. Нині електрика у містах вже є.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Головні новини України та світу

У соціальних мережах користувачі писали, що Енергодар був вкритий димом, а місцеві мешканці чули навіть потужний вибух. Зазначається, що в Енергодарі зникав також інтернет та мобільний зв'язок, люди скаржилися на сморід від пару, який виник через викид із блоків електростанції.

<iframe width="616" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/pzCKxgYBpIE" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Згодом стало відомо, що на енергоблоці №1 Запорізької ТЕС та енергоблоці №10 Курахівської ТЕС сталася аварія. Причину назвав заступник міністра енергетики Юрій Бойко. За його словами, відключення повітряної лінії та блока автотрансформаторів сталося внаслідок короткого замикання в мережі. 

Нині у містах відновилося електропостачання.

<iframe width="1349" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/KKzVdtSGKsw" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Запорізька теплова електростанція — поряд з Вуглегірською ТЕС найпотужніша за встановленою електричною потужністю теплоелектростанція України. Станція забезпечує електроенергією економіки південних областей держави. Теплова електростанція ДТЕК Запорізька ТЕС входить до складу АТ "ДТЕК Дніпроенерго" і розташована за 140 кілометрів на південь від Запоріжжя і за три кілометри від Енергодара.

тес.jpeg

Запорізька ТЕС. Фото з відкритих джерел

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Теги:
Вийти в ефір
24.02