Останні новини

Остап Ступка зізнався, що грізний "Валєра" з мультика Тачки - з Оболоні

Актор став гостем в ефірі програми Люди великого міста з Юлією Литвиненко на каналі Kyiv Live

Актор Остап Ступка зізнався, звідки з'явився "грізний Валєра" в мультфільмі Тачки 2007-го року. За його словами, такий персонаж виник під час адаптації проєкту для українського глядача.

Про це він розповів в ефірі шоу Люди великого міста з Юлією Литвиненко на телеканалі Kyiv Live.

Ступка поділився, що озвучувати живого актора та намальованого персонажа - це різні справи. Наприклад, переклад і жарти завжди треба адаптувати для окремого глядача. Зокрема, відомий жарт про грізного "Валєру" з мультфільму Тачки.

"Валєра - це, коли великі автівки сплять, а головні герої їх розбудили і кажуть, що "зараз Валєра приїде". А це така величезна машина. Я навіть не знаю, з кого цей образ було списано, адже це такий пішов жарт, це навіть не було заплановано. Але, враховуючи те, що там звучало і про Оболонь, можна вважати, що він з Оболоньського району", - розповів актор.

Він також додав, що у багатьох країнах мультфільм дублювали на свої мови, а також адаптували до глядача. Але в українському дубляжі спрацювала "чиста емоція", через що, за словами актора, "навіть не подумаєш, що це було не за сценарієм".

Нагадаємо, що українська пригодницько-фентезійна стрічка Сторожова застава вийшла у 2017-му році, але лише зараз з'явилася в мережі у вільному доступі. Її оприлюднили на YouTube-каналі Держкіно України

Вийти в ефір
20.04