Останні новини

Не доїхав до запорізького "Джеймса Бонда": київські митники вилучили незадекларований "шпигунський" годинник

Працівники Київської митниці вилучили незадекларований “годинник Джеймса Бонда” вартістю 139 тисяч гривень. Механічний пристрій швейцарського бренду Omega прямував із Королівства Бахрейн до Запоріжжя.

Про це повідомляє пресслужба Київської митниці Держмитслужби.

Згідно з декларацією, у відправленні мала знаходитись коробка від годинника вартістю 12 доларів США, під час перевірки міжнародного експрес відправлення митники виявили та вилучили незадекларований годинник. А саме престижний та статусний швейцарський чоловічий хронометр бренду Omega колекції Seamaster.

Нет описания фото.

Джерело: Київська митниця Держмитслужби

Це годинник з серійним номером для підводного плавання, має годинниковий механізм з родієвим покриттям, гільошований циферблат, сапфірове скло з антибліковим покриттям, корпус і браслет з високоякісного сталевого сплаву та рухомий безель. Його вартість – 139 тис.грн.

Разом з ним були і документи, що підтверджують оригінальність та ціну.

З подібними годинниками «Omega Seamaster» в кожному фільмі бондіани протягом чверті століття незмінно з’являється кіногерой Джеймс Бонд.

Нагадаємо, прикордонники спільно з працівниками митниці виявили контрабандну партію телефонів Apple iPhone 12 Pro Max на території України. "Нелегали" ввозили найдорожчі версії смартфонів. Новинку піймали на у Львівській області.Вийти в ефір
06.12