Останні новини

Не допустив жертвоприношення та довів "любов" до дитини: вбивця 6-річного сина пояснив причини злочину

Чоловік визнав свою провину

7 жовтня у Подільському суді Києва пройшло судове засідання, на якому обрали міру запобіжного заходу чоловіку, який зарізав та підпалив свого 6-річного сина. Під час засідання батько заявив, що таким чином врятував дитину від жертвоприношення.

Про це повідомляє телеканал Kyiv Live.

Батько визнав совю провину та сказав, що зробив це аби не допустити дитину до жертвоприношення 15 жовтня.

“Те, що в нього всередині знаходилось, те що мало вийти 16 чи 15 числа, я це зупинив. Це тільки завдяки любові, Божої любові батька до сина”, - сказав чоловік.

Хто мав відвезти сина до вівтаря підозрюваний не сказав. Також пісудний зазначив, що таким чином довів свою любов сину.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/XkU-4lk7awQ?start=961" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, У середу, 7 жовтня, у Києві обирали запобіжний захід чоловіку, який влаштував пожежу на Виноградарі. Внаслідок інциденту загинув його 6-річний син. Суд обрав запобіжний захід - 2 місяці арешту без права внесення застави. Тобто до 3 грудня. 

Увечері 5 жовтня на проспекті Правди, 31а сталася пожежа. Чоловік посварився із колишньою дружиною, вигнав її з квартири та зачинився там. Усередині був його 6-річний хлопчик.  За попередньою інформацією, чоловік ножем завдав декілька поранень сину, після чого підпалив ліжко, у якому перебував хлопчик.  Для встановлення остаточної причини смерті тіло хлопчика направлено на проведення судово-медичної експертизи. 

Дії зловмисника кваліфіковано за п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне протиправне заподіяння смерті малолітньої дитини). Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі або довічне позбавлення волі.

Кризовий психолог Марина Задорожна у прямому ефірі телеканалу Kyiv Live розповіла, як попередити подібні ситуації та що могло призвести до таких наслідків.


Вийти в ефір
17.04