Останні новини

Не поїздять на "крузаках": керівника комунального підприємства, що збирався купити елітні автівки, звільнили

На сайті тендерів написано, що торги скасовані через відсутність потреби

Керівника КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд" вже повідомили про звільнення, а тендер на придбання дорогого авто скасували. Раніше служба хотіла придбати два легкових автомобілі за майже 1,5 млн грн. Машини люкс-класу мали надати їм у грудні. Рішення про закупівлю двох Land Cruiser підприємство ухвалило самостійно.

Про це повідомляє пресслужба КМДА у Telegram.

Керівника комунального підприємства "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва" повідомили про звільнення. Тендер на придбання підприємством двох елітних автівок  Land Cruiser вже скасували.

Снимок экрана (747).png

Як стало відомо, рішення про закупівлю керівництво підприємства ухвалило самостійно. Це порушило наказ Департаменту транспортної інфраструктури, за яким усі закупівлі комунальників мають обов'язкового узгоджуватися з профільним департаментом та Департаментом внутрішнього фінансового контролю й аудиту КМДА.

Керівник КП не повідомив про оголошення відкритих торгів на придбання дорогихо позашляховиків ні заступника голови КМДА, який відповідає за дорожньо-транспортну галузь, ні ці два департаменти.Торги вже скасовані. На сайті значиться, що за відсутності подальшої потреби в товарі.

Нагадаємо, Київська комунальна служба збирається придбати два Toyota LAND CRUISER. На це виділили майже 1.5 мільйона гривень. За характеристиками товару, у машин має бути шкіряний салон та повна комплектація.

Вийти в ефір
16.05