Останні новини

Не шиють білизну та просять номер телефону: володарка найбільших грудей України розповіла, як живеться з рекордними "формами"

Міла Кузнєцова стала гостею в ефірі телеканалу Kyiv Live

Володарка найбільших натуральних грудей в Україні Міла Кузнєцова стала гостею в ефірі телеканалу Kyiv Live. Вона розповіла, як їй живеться з великими "формами", де придбати "нетипову" білизну та як на неї реагують чоловіки.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Міла Кузнєцова.jpg

Читайте також: Скільки в Україні коштує "зробити" омріяний великий бюст.

Як розповіла Міла, з великими грудьми їй живеться легко, адже чоловіки завжди посміхаються і "заряджаються" від неї позитивом. Проте є й інший бік, зокрема, підбір білизни.

"В Україні не шиють подібну білизну, тут ця тема не так розвинута. Але є Америка, Англія, там роблять бюстгальтери і на великі груди, і на маленькі. Я хочу порадити дівчатам любити себе і не звертати уваги на щось погане", - розповіла Кузнєцова.

Крім цього, Міла зізналася, що прихильники іноді приділяють їй забагато уваги та бувають наполегливими.

"Чоловіки просять дати номер телефону, але я не хочу отримувати їхні фото та смс-ки, коли відпочиваю. Людям, які отримують мій номер, хочеться виділитися, а я хочу спокійно спати. Я кажу, щоб писали в Instagram. Захочу - відповім, не захочу - не буду відповідати", - додала вона.

Володарка найбільших грудей України також зазначила, що частіше буває милою, але іноді доводиться ставати грубою. 

"По життю я за позитив. Але буває, що треба "розбиратися". Колись я працювала в державній установі. До нас приходили бабусі, які за нами "бігали" і треба було м'яко їм відповідати. Але я вже навчилася "сваритися" так, щоб отримувати бажане для себе. Загалом, я вирішую все мирним шляхом, але є крайні випадки, коли треба "увімкнути" строгість", - зізналася Міла Кузнєцова.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
02.03