Останні новини

"Не туди була ця дорога": Славія розповіла, як Дзідзьо водив її до психолога

Екс-дружина співака зазначає, що розлучення відбувалося доволі плавно.

Відомий співак Дзідзьо розлучився зі своєю дружиною Славією. Жінка вважає, що сталося це через те, що Михайло не хотів сприймати її такою, якою вона є. А одного разу навіть запропонував піти до психолога.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на КП Україна.

Читайте також: Анджеліна Джолі розповіла, як збирала себе по частках після розлучення з Піттом

За словами Славії, розлучення проходило плавно і усвідомлено. Спочатку було просто бажання пожити окремо, але це не допомогло шлюбу, як і похід до спеціліста.

"Ми один-єдиний раз були у психолога. Але, якось не туди була ця дорога. Думаю, я сама собі найкращий психолог. Я багато років копалася в собі, розбиралася, і мені здається, у кожної людини є своє особисте відчуття, як їй жити. Тому краще, ніж я сама, мене ніхто точно не знає. І ніхто не допоможе мені краще, ніж я сама. Так що наш єдиний з Михайлом візит до психолога не дав ніяких результатів", - прокоментувала жінка.

Також екс-дружина виконавця розповіла, що саме Михайло був ініціатором та запропонував Славії відвідати його знайому, яка добре розуміється на відносинах. Спочатку Ярослава не була проти, але у кінцевому результаті це не допомогло.

"Я за те, щоб спробувати все, що можливо, щоб зберегти все, що можливо, до останнього. І я перепробувала всі варіанти. Але в підсумку прийшли до висновку, що все-таки кращий варіант в даному випадку - це розлучення",- додала співачка.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
16.05