Останні новини

Не вистачило доказів: у суді пояснили, чому виправдали доґхантера Святогора

Суд над Святогором відбувся 18 січня

У Шевченківському районному суді Києва обґрунтували своє рішення щодо виправдання доґхантера Олексія Святогора. Вони пояснили це тим, що сторона звинувачення не довела його причетність до інкримінованого злочину.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на пресслужбу суду.

Читайте також: Обвинувачений у справі про вбивство Дарини Лук'яненко у суді перерізав собі горло та отримав вирок

Святогора звинувачували у виготовленні відеопродукції, що пропагує культ насильства і жорстокості з метою її поширення (ч. 2 і 3 ст. 300 Кримінального кодексу України).

Відтак, Святогор, беручи участь у радіоефірах та, гостюючи у студіях різних телеканалів, у всіх своїх публічних висловлюваннях пропагував фізичне знищення бездомних тварин. Проте, самі по собі такі висловлювання не представляють ні об'єктивної, ні суб'єктивної сторони інкримінованих йому злочинів.

Також у суді пояснили, що окрім безпосередньої участі у телерадіопередачах, будь-яких дій, пов'язаних з виготовленням відеопродукції згаданих передач Святогор не здійснював. Тобто, він безпосередньо не фіксував відповідні аудіо та відеозаписи, не монтував їх, не записував на будь-які носії інформації та не поширював їх.

Зазначається, що Святогора не звинувачували в рамках цієї кримінальної справи ані в убивстві тварин, ані в жорстокому поводженні з ними.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
22.04