Останні новини

Не їдять попкорн, пересіли на авто та полюбили доставки: як пандемія вплинула на життя киян

Борщ кияни любити не перестали.

З початку карантинних обмежень у березні 2020 року, які тривають вже рік, у Києві знизився пасажиропотік метро, збільшились затори, найбільші збитки понесли кінотеатри, а кияни полюбили сервіси доставки.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на дані дослідження ЛУН Місто.

Читайте також: Чи можна укласти шлюб у Києві під час локдауну

Кількість пасажирів у Київському метрополітені так і не змогла повернутися до докарантинного рівня. У лютому 2020 року КП перевезло понад 38 млн киян, в лютому 2021 року – понад 26 млн.

лун1.png

Джерело: ЛУН Місто

"Затори на дорогах Києва швидко наздогнали і перегнали докарантинний рівень. За даними сервісу TomTom, вже в червні затримка в дорозі перевищила доковідні показники. Невелике зниження було тільки в квітні і серпні", – йдеться в результатах дослідження.

лун2.png

Джерело: ЛУН Місто

Мобільність змогли оцінити за допомогою даних Apple. Динаміка переміщень під час карантину демонструє, що українці стали менш мобільними в квітні 2020 року, а пік переміщень припадає на теплу пору року.

лун3.png

Джерело: ЛУН Місто

Рівень відвідуваності кінотеатрів змогли виразувати через обсяги купленого глядачами попкорну. За даними “Планети кіно” найменші рівні продажів були зафіксовані в квітні, травні, червні 2020 року. З липня почалося поступове відновлення, але докарантинного рівня не досягло.

лун4.jpeg

Джерело: ЛУН Місто

Що стосується сфери доставки, то з березня 2020 року її обсяги зросли від 75% до 89%. Серед страв в Glovo часто замовляли суші, бургери, донер. Попит на український борщ залишився стабільним.

лун5.jpeg

Джерело: ЛУН Місто

Нагадаємо:

  • У зв'язку з пандемією коронавірусу, яка стала головною подією 2020 го року, терміни "карантин" і "локдаун" стали неприємними весняними подарунками для українців, яким довелося підлаштовуватися під нову економічну ситуацію в країні.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04