Останні новини

Не закривайте наземний: Кияни відреагували на перетворення столичного переходу на арт-об‘єкт

На столичному проспекті Науки відкрився після ремонту підземний перехід, який розписали яскравими малюнками. Перехід, що має багато виходів, котрі ведуть до Бібліотеки Вернадського, центральної автостанції, Деміївського ринку та кондитерської фабрики Roshen – довгий час знаходився в запущеному стані.

Перехід на Деміївці. Фото - hmarochos.kiev.ua.

Ремонтні роботи і перетворення переходу на яскравий арт-об‘єкт профінансувала корпорація Roshen. Раніше представники компанії заявляли, що планують зреалізувати цілу серію подібних проєктів із ревіталізації архітектурних споруд загального користування.

Стіни дорожньої споруди розмалювали троє художників, що спеціалізуються на стріт-арті й стінописі. Так, споруду прикрасили роботи Саші Корбана, Андрія Калькова і Славіка Шума.

Перехід на Деміївці. Фото - hmarochos.kiev.ua.

Доки тривали ремонтні роботи, кияни користувались наземними переходами зі світлофором. Після завершення відновлення переходу – містяни пропонують владі лишити обидва варіанти – підземний і наземний шляхи. У петиції, яку розмістили на сайті Київради, активісти пояснюють, що багатьом людям набагато зручніше переходити проспект, не спускаючись під землю.

Перехід на Деміївці. Фото - hmarochos.kiev.ua.

Чому ми замість того, щоб безпечно на світлофорі пройти 12 метрів, повинні робити крюк та спускатися на глибину 2-3 поверхів під землю. Такі маневри майже не помітні для звичайної людини, але є дуже серйозною перешкодою для маломобільних громадян. І це не тільки люди на візочках, це: люди похилого віку, яким важко підкорюються сходи; мами з дитячими візками; і навіть здорові, молоді люди з важкими валізами, – написали активісти.

Перехід на Деміївці. Фото - hmarochos.kiev.ua.

Раніше ми писали, що в Києві пропонують перейменувати бульвар.

Вийти в ефір