Останні новини

Не зраджуючи традиціям локдауну: на Київщині Епіцентр знову працює у карантин

Магазини відкриті у селі Петропавлівська Борщагівка та на вулиці Братиславська

У селі Петропавлівська Борщагівка, що на Київщині, один із мережі гіпермаркетів Епіцентр продовжує роботу, незважаючи на заборону в умовах локдауну. Там біля входу в магазин розташували дві каси, через які покупці замовляють товари онлайн, але консультанти попереджають про те, що доставити їх можуть лише додому.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на видання Страна.

Так, на вулиці Кришталева, 6, у Петропавлівській Борщагівці біля входу в магазин Епіцентр розташували дві каси, на яких можна замовити товари онлайн, але лише із доставкою додому, без самовивозу. Крім того, безпосередньо на місці можна придбати товари першої необхідності, які не потрапили під заборону.Епіцентр.jpeg

Джерело: Страна

Під час "карантину вихідного дня" в цьому ж магазині, замовлений товар видавали за 15-20 хвилин прямо в приміщенні, проте, цього разу Епіцентр не працює за такою схемою.

Також відомо, що у Києві, на вулиці Братиславській відкритий ще один магазин мережі. 

Дозволені для продажу товари ви можете придбати як зазвичай - просто сплативши на касі. Інший асортимент можна вибрати в залі, скласти у візок, через працівників залу оформити як онлайн замовлення, оплатити і забрати товар.

видача замовлень.jpg

Фото: РБК Україна

Відкритий у магазині на Братиславській лише центральний прохід, в якому продаються продукти, дозволені до продажу. Ряди з будматеріалами закриті стрічками і написано, що можете придбати тільки онлайн.

епіцентр братиславська.jpg

Епіцентр локдаун.jpgТабличка.jpg

Фото: РБК Україна

Раніше, мережа гіпермаркетів Епіцентр вже порушувала правила карантину навесні 2020 року. Деякі магазини продовжували роботу, попри заборону. 

Восени вони намагалися піти проти всеукраїнського "карантину вихідного дня", проте, згодом погодились із рекомендаціями МОЗ.

Тим часом, мережа будівельних магазинів Леруа Мерлен зачинилась на двотижневий локдаун, згідно із правилами. Доставку товарів можна замовити лише онлайн, а на вході до магазинів встановили попереджувальну табличку про те, що уся мережа не працюватиме офлайн з 8 по 24 січня.

леруа.jpeg

Фото: Страна

Нагадаємо, одразу після Різдва, 8 січня, розпочався локдаун, тобто - жорсткий карантин. На два тижні зачинять торговельні центри, заклади харчування, спортивні, торгово-розважальні заклади та навчальні заклади. Проте є винятки. 

Вийти в ефір
26.01