Останні новини

Нечитабельно й незрозуміло: на станції метро "Лук'янівська" з'явились нові покажчики

У київському метрополітені на станції метро “Лук'янівська” з'явились нові покажчики. Табло чорного кольору з білими літерами прикріпили до стелі станції перед входом на перон. На ньому вказані станції зеленої гілки від “Золотих воріт” до “Червоного хутора”. 

Про це повідомляє видання “Сьогодні”

Користувачі соціальних мереж вже встигли розкритикувати покажчик. Кажуть, що шрифт й кольори - нечитабельні. Крім того, порядок станцій також незрозумілий. 

Влітку 2019 року ремонтували станції метро "Лук'янівська" і "Сирець". Встановили тактильні смуги для маломобільних категорій пасажирів та облаштували навігацію на платформах станцій.

5fb666cc93e4c.jpg

“Інформаційні покажчики на "Лук'янівській" з'явилися, коли підрядники виконували роботи по доступності станції для маломобільних груп населення. Зараз ми тестуємо цей покажчик, враховуємо побажання пасажирів. Якщо будемо отримувати від людей позитивні відгуки, то будемо впроваджувати новинку, вносити корективи. Якщо відгуки будуть негативними, то повернемося до старих стандартних вказівників, які зараз є на станціях ", - зазначила заступник начальника Київського метрополітену Наталія Макогон в коментарі виданню “Сьогодні”.

Нагадаємо, у суботу, 21 листопада, у Києві ряд автобусів змінять маршрути. Причиною цього є проведення продовольчих ярмарок на вулицях Миколи Закревського, Кубанської України,Голосіївській, Йорданській та Татарській.


Вийти в ефір
24.11