Останні новини

Немає приладів скринінгу та антисептиків, - обмудсмен Людмила Денісова про те, чи готові дільниці приймати виборців

Станом на 23 жовтня жодна виборча дільниця в Україні не забезпечена санітайзерами та приладами температурного скринінгу.  На дільницях обіцяють, що вже в п'ятницю все з'явиться. Проте якщо цього не станеться, кількість хворих збільшиться в рази.

Такими побоюваннями поділилася уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова на брифінгу.

"Наразі жодна дільниця не забезпечена скринінгом і дезінфікуючими розчинами, щоб людина могла ними скористатися, обробити руки", - заявила омбудсменка.

За її словами, на дільницях запевняють, що всі заходи безпеки будуть доставлені вже сьогодні, 23 жовтня. Якщо ж цього не станеться, кількість випадків коронавірусу збільшиться в рази, віважає Денисова.

"Ми будемо перевіряти 25 жовтня, чи реалізуються карантинні заходи, щоб людина потрапляла на дільницю лише в масці, щоб, безумовно, був температурний скринінг", - запевнила уповноважена з прав людини.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/DFOUsgzgipk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо, згідно з українським законодавством день до виборів, тобто субота 24 жовтня, оголошується “днем тиші”. Починаючи з 00:00 години 24 жовтня заборонена будь-яка політична агітація.

Вийти в ефір
29.11