Останні новини

Нео, не ковтай! В Україні забороняють популярну іграшку. Фото

Магнітні елементи неодноразово ковтали діти

В Україні на ринку дитячих іграшок виявили небезпечну розвагу. Конструкція "Неокуб", яка виглядає як кубик складений із кулястих магнітів, опинилася на території країни. Десятки дітей та підлітків потрапили до лікарень через те, що свідомо чи несвідомо проковтнули ці магніти. Держпродспоживслужба виявила невідповідність цього виробу 4 пунктам з Технічного регламенту безпечності іграшок. Зокрема, рішення про перевірку всіх конструкторів з такими елементами ухвалила держспоживслужба в Івано-Франківській області.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу органу Франківщини.

неокуб.jpg

Фото Держпродспоживслужби

Читайте також: Ексдружина Андрія Богдана візьме участь в 11 сезоні "Холостяка"

Через такі травматичні наслідки працівники області позапланово перевірятимуть іграшки, в яких є елементи, що діти можуть проковтнути, якими можуть удушитися. Такі конструктори виведуть з обігу.

А тих, хто продає дитячі іграшки, у держпродспоживслужбі застерігають: відповідно до п. 6 Закону України "Про загальну безпечність нехарчової продукції", вони мають повідомляти про поширення товару, який може становити небезпеку для споживачів. У тому числі реалізатори мають відчитуватися за вжиті заходи проти цього.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
18.05