Останні новини

Неочікувана знахідка: під час польових робіт ірландський фермер виявив гробницю 3500-річної давнини

Археологи знайшли останки людини.

В Ірланії в західній частині півострова Дінгл місцевий фермер знайшов підземну споруду. Вона може виявитися гробницею бронзового віку, побудованою 3500 років тому.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Іrish Еxaminer.

Археологи з Національної служби пам'ятників і Національного музею припустили, що під ранньосередньовічною наземною спорудою знаходиться давніша похоронна камера бронзового віку.

гробниця.jpeg

Джерело: Іrish Еxaminer

Верхня частина знахідки датується 600-700 рр н.е., а похоронна камера, можливо, була споруджена в 1500 р до н.е. або ще пізніше.

Під плитою знаходиться облицьована камера, поруч з якою були інші підземні споруди. Усередині дослідники виявили залишок кістки, експерти повинні встановити, кому вона належить - людині чи тварині. Археологи схиляються до думки, що це все ж таки людські останки.гробниця1.jpeg

Джерело: Іrish Еxaminer

Місцевий археолог Мішель О'Койлеан назвав знахідку "дуже цікавою".

Місцезнаходження гробниці не розголошується, щоб не привертати увагу чорних копачів.

Нагадаємо:

  • З нагоди відзначення Національного Дня Таїланду всі без винятку ув’язнені у королівстві громадяни України отримали королівське помилування. Наразі шість наших співвітчизників вже повернулися додому.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
08.05