Останні новини

Неочікувані опади у вигляді окропу: у Києві багатоповерхівку затопило гарячою водою

Мешканці рятувались самостійно до приїзду аварійної служби

У суботу, 23 січня, на столичній Оболоні стався черговий потоп. На проспекті Героїв Сталінграду, 17А, 16 поверхів залило окропом.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на Telegram-канал Київ без цензури.

Читайте також: У Києві багатоповерхівку залило окропом

Потоп стався 23 січня на проспекті Героїв Сталінграду, 17А, що у Оболонському районі столиці. Там затопило окропом 16 поверхів будинку. 

Зазначається, що гаряча вода почала витікати через те, що на трубі опалення зірвало заглушку, котра знаходиться на 17-му технічному поверсі у підсобному приміщенні. На нього один з мешканців під’їзду поставив персональний замок.

На місці прориву працювала аварійна служба, а на момент ліквідації аварії усі ліфти були відключені.

Відео опублікувала одна з мешканок будинку. Можна побачити, як вода у під'їзді тече струмками зі стелі, а жителі рятуються підручними засобами, власноруч загрібаючи окріп до відер ганчірками.

Обережно, на відео присутня ненормативна лексика!

<iframe width="1349" height="488" src="https://www.youtube.com/embed/53FItHjCiQk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо: 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
08.03