Останні новини

Неприступна фортеця: Kyiv Live показав ексклюзивні кадри розкішного маєтку Ротару

Будинок Ротару дуже вирізняється серед інших

Українська естрадна співачка Софія Ротару через свій похилий вік знаходиться у зоні ризику й тому намагається якомога більше знаходитися вдома. Вже другий рік поспіль артистка сидить вдома, зазнає фінансових сбитків та чекає на концерти.

Тим часом журналісти проєкту "Викриття" з'ясували де саме переховується зірка, повідомляє Kyiv Live.

Карантин співачки проходить у колі найрідніших: сина з невісткою та онуків. Усі вони мешкають у мальовничому маєтку, а будинок Ротару охороняється наче непідступна фортеця.

Читайте також: Kyiv Live показав, на чому їздить Винник та його секретну квартиру в Києві.

"Це околиця Конча-Заспи, яку полюбляють богаті та знамениті. Серед соснового бору у тихому куточку стоїть величенький особняк знаної співачки Софії Ротару. Він найроскішніший та помітний серед інших. На вигляд будинок не менше 300 квадратних метрів але, за думкою рієлторів, житлова площа у три рази меньша через незвичайну форму будівлі. Три поверхи із панорамними вікнами та височенними стелями", - розповідає журналіст.

Окрасою будинку вважається вітальня із каміном, люстрою у середньовічному стилі та скляною стіною від підлоги до даху. Варто відмітити, що проектував будинок Руслан Євдокименко - син Ротару.

изображение_2021-03-23_142233.png

А невістка Світлана займалася дизайном інтер'єру з фольклорними мотивами. Внутрішні роботи викнано у націоннальному стилі з використанням вишивки, гобеленів та оберегів, які переходять від покоління до покоління як сімейні реліквії.

Крім особняка на подвір'ї є гостьовий будинок зі зрубу, дерев'яна альтанку та приміщення для садового інвентарю, адже співачка полюбляє поратися у землі та власноруч саджає квіти. За розрахунками рієлторів маєток української прими коштує приблизно 2 мільйони долларів.

Біля будинку чергують сторожі, периметр патрулюють хлопці на автівках, а над ділянкою працює невидимий захист від атаки з повітря.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/kOfcwcA-oHI" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

  • Олігарх Ігор Коломойський наразі живе біля Дніпра. Він облаштував власну резиденцію за 50 кілометрів від міста у селі Микільське-на-Дніпрі. Садибу він поділяє разом з підприємцем Геннадієм Боголюбовим.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
18.05