Останні новини

Невже так швидко все зламалось? у Києві за бюджетні кошти повторно ремонтуватимуть комунальний кінотеатр “Лейпциг”

Минулого року для кінотеатру вже замовляли подібні роботи

Комунальне підприємство “Київкінофільм”, яке підпорядковується КМДА, повторно замовило проведення капітального ремонту приміщень кінотеатру “Лейпциг”. Аналогічні роботи вже виконувала інша компанія та після ремонту там навіть організовував зустріч очільник Києва Віталій Кличко.

Про це стало відомо з оголошень електронної системи публічних закупівель ProZorro, передає КиевVласть.

18 листопада КП “Київкінофільм” уклало договір з ТОВ “Обслуговуюча компанія "Нове місто" на проведення капітального ремонту приміщень кінотеатру “Лейпциг” на проспекті Леся Курбаса, 8. Ціна договору склала 1,28 мільйони гривень. До кінця грудня цього року фрма має виконати демонтажін роботи, обробку стель і стін, відремонтувати підлоги, встановити двері, змонтувати конструкції, електрощитки, кабелі, світильники, електроустановчі прилади.

Як виглядає кінотеатр Лейпциг після капітального ремонту (фото) - Хрещатик

Джерело фото: khreschatyk.news

Згідно з розпорядженням КМДА від 27.03.2019 року № 544, на ці цілі в минулому році було передбачено 10 млн гривень. КП "Київкінофільм" станом на вересень 2019 року знайшло застосування майже 8,5 млн гривень.

Ремонтники повинні були протягом 2019 роки відремонтувати інженерні мережі, фасад і приміщення. Причому, види робіт по ремонту приміщень частково дублюють види робіт, передбачені нинішнім договором. За них тоді повинні були заплатити 2,12 млн гривень.

Звіти про виконання основних договорів на проведення капремонту в кінотеатрі "Лейпциг" до сих пір в системі ProZorro не опубліковані.

В кінці 2019 року КП "Київкінофільм" замовляло у ТОВ “Укрбудстандарт " додаткові роботи по проведенню капремонту кінотеатру "Лейпциг" на загальну суму 1,41 млн гривень і у ТОВ "АВТ Елігос" роботи з благоустрою території кінотеатру на 240 тис. гривень.

Таким чином в сумі на капремонт кінотеатру "Лейпциг" вже направлено 11,43 мільйонів бюджетних гривень.

Нагадаємо, 1 жовтня очільник Києва Віталій Кличко відвідав столичний кінотеатр “Лейпциг”. Попри пік захворюваності на коронавірус в Україні та Києві зокрема та щоденні смерті інфікованих, про соціальну дистанцію та необхідність носіння масок тут забули. Приводом для відвідин кінотеатру у Святошинському районі стала нібито перевірка як функціонує відреставрований центрВийти в ефір
22.01