Останні новини

Незважаючи на давні образи: Меган Маркл вирішила поспілкуватися з королевою після смерті Філіпа

Принц Гаррі повернувся до Меган, не дочекавшись дня народження Єлизавети II

Не дивлячись на складні взаємовідносини Меган Маркл з королівською сім'єю, вона все ж зв'язалася з королевою Єлизаветою II. Дружина принца Гаррі зателефонувала бабусі свого чоловіка перед похованням Філіпа.

Про це повідомляє Kyiv Live, посилаючись на People.

Читайте також: Анджеліна Джолі розповіла, як життя з Бредом Піттом вплинуло на її кар'єру

Герцогиня Сассекська не мала змоги приїхати на поховання принца Філіпа через заборону лікаря, тому заздалегідь зв'язалася з королевою та висловила співчуття з приводу її втрати.

Принцу Гаррі довелося приїхати до Великобританії, залишивши свою вагітну дружину з дворічним сином Арчі вдома. Герцог Сассекський через це дуже хвилювався і кожного дня зв'язувався з коханою, яка намагалася словами підтримки полегшити біль чоловіка.

Після довгої перерви у спілкуванні між братами, вони возз'єдналися на похоронах принца Філліпа. Скоріш за все, це була остання зустріч братів до відкриття пам'ятника на честь їх матері, принцеси Діани. Відкриття пам'ятника заплановано на липень 2021. Зараз принц Гаррі вже повернувся до вагітної дружини Меган і сина Арчі, не дочекавшись дня народження британської королеви.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.05