Останні новини

Нічна стрілянина на Південному мосту: стали відомі подробиці

У Києві вночі на 20 листопада сталась стрілянина на Південному мосту. Як з’ясувалось, це поліція затримувала злочинців.

Люди, які проїжджали у цей час мостом пповідомили, що одна машина була з купою дірок від куль. Відео опублікували у спільноті dtp.kiev.ua.

Інший свідок написав, що проїжджав це місце близько 9 вечора.

"Дійсно заднє скло одного з авто зі слідами вогнепалу, штук 7 машин поруч і натовп народу навколо", – написав чоловік у коментарях до відео.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fdtp.kiev.ua%2Fvideos%2F1031734730601974%2F&show_text=false&width=560" width="560" height="314" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Очевидці припускали, що сталась чергова стрілянина між бандами. Але з'ясувалось, що це кримінальний розшук Київської області проводив затримання осіб, яких підозрюють у численних крадіжках – так званих "барсеточників", повідомили у спільноті "Київ Оперативний".

Нагадаємо, 19 листопада в селі Крюківщина Київського району сталася ДТП за участі легкового авто та вантажівки. Біла автівка раптово зупинилась на проїжджій частині, після чого здала назад і збиралась повернути ліворуч. Водій вантажівки, що рухався проїжджою частиною, не встиг зреагувати на такий раптовий маневр і буквально наїхав на авто, під час виконання повороту ліворуч.

Вийти в ефір
24.11