Останні новини

Микита Добринін зізнався, чому розлучився з першою дружиною

Екс-"Холостяк" розповів подробиці особистого життя

Відомий український ведучий Микита Добринін розповів, чому розлучився з першою дружиною. Саме після розлучення за ним закріпився статус завидного холостяка. Але це чоловіка тішило недовго, адже повертався з роботи він у порожній будинок.

Про це повідомляє Kyiv Live, посилаючись на ЖВЛ.

Читайте також: Микита Добринін вирішив покинути російський проект "Холостяк"

Микита зізнався, що розлучився через те, що багато моментів не розумів і не був цілком готовий до сімейного життя. Але він впевнений, що пройти через це було варто. Перший шлюб тривав лише чотири роки. А через деякий час після розлучення самотність почала лякати.

Через кілька років опісля розлучення Микита прийняв пропозицію стати головним героєм шоу "Холостяк". Спочатку учасник реаліті-шоу навіть не підозрював, що зможе знайти свою любов на проєкті. І лише тоді, коли після зйомок пройшов рік - Микита наважився поділитися подробицями свого першого шлюбу.

"Стосунки вже були зламаними. Наше сімейне життя перетворилося на змагання. У якийсь момент ви починаєте одне одного знецінювати. Після розлучення ми не залишилися друзями. Ми не спілкуємося, кожен живе своїм, я сподіваюся, щасливим життям", - розповів ведучий.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/qTy0Q_D5ILc" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
22.04