Останні новини

Німеччина хоче вакцинувати AstraZeneca усіх охочих

Головна умова для тих, кому немає 60 років - рекомендації сімейного лікаря.

Три федеральні землі Німеччини планують відкрити можливість щепитися вакциною AstraZeneca від коронавірусу для всіх охочих, у тому числі людей віком до 60 років. Йдеться про доступ препарату для мешканців Баварії, Саксонії та Мекленбург-Західної Померанії. 

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Spiegel.

Читайте також: МОЗ обіцяє українцям, які отримали одну дозу Covishield, аналог препарату

Для людей віком до 60 років перед щепленням необхідно буде додатково проконсультуватися з лікарем.

"Лікарі добре знають своїх пацієнтів і розуміють, кому можна запропонувати таку вакцину з групи до 60 років, з огляду на рекомендацію Постійної вакцинаційної комісії (Stiko)", - зазначив міністр охорони здоров’я Баварії Клаус Голечек. 

Додамо, з 31 березня Німеччина рекомендувала використовувати вакцину AstraZeneca лише для пацієнтів віком від 60 років через рідкісні випадки тромбозу після щеплення, які майже всі сталися серед молодих жінок.

Для людей з цієї групи, які вже отримали перше щеплення, другу дозу AstraZenecа Stiko рекомендувала замінити вакциною мРНК – тобто Pfizer або Moderna. 

AstraZeneca для другої дози порадили використовувати тільки в індивідуальних випадках за рішенням лікаря. 

вакцина.jpeg

Фото: pexels

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.05