Останні новини

"Ніякого Донбасу не існує": секретар РНБО закликав відмовитися від терміну, нав'язаного Росією

Олексій Данілов вважає, що термін "Донбас" став наративом, нав'язаним країною-агресором.

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов запевнив, що в Україні не варто називати території Донецької та Луганської областей "Донбасом", адже цей термін нав'язаний Росією.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на заяву Данілова під час форуму громадянської мережі ОПОРА.

Читайте також: Секретар РНБО заявив, що англійська повинна стати другою мовою в Україніданілов.jpeg

Олексій Данілов. Фото з відкритих джерел

З його слів, терміну "Донбас" не існує в жодному нормативно-правовому документі України.

"Словосполучення "Донбас", про який йдеться, не існує, не фігурує в жодному офіційному документі, це визначення, яке нав`язує нам Російська Федерація", — підкреслив Данілов.

Секретар РНБО також зазначив, що такі вислови, як "народ Донбасу", "вибір Донбасу", "Донбас не поставлять на коліна", стали наративом, нав'язаним країною-агресором.

"В наших нормативно-правових документах є чіткі географічні назви — території Донецької і Луганської областей. Ніякого Донбасу не існує. Це той наратив, який нам нав’язує Російська Федерація. Це дуже небезпечно, коли ми починаємо публічно використовувати такі синоніми", — резюмував Данілов.

Нагадаємо:

  • Росія розширила постачання на тимчасово окуповану територію Донецької області зброї, техніки, боєприпасів та інших ресурсів, необхідних для ведення війни проти України.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
15.04